Ostatní akce

Ostatní akce

Koně v akci

Největší setkání koní a lidí v domově slavné Velké pardubické s Českou pojišťovnou. To je mezinárodní výstava Koně v akci.

BOSCH Fresh Festival

Špičkové restaurace a jejich gurmánská menu, kuchařské show známých osobností, ale i nabídka desítek druhů piv, vína i spoustu zábavy.

Dětský RWE super den

Společnost Czech marketing pro vás připravuje další Dětský RWE super den. Největší dětský den v Pardubickém kraji se koná v sobotu 3. června na Dostihovém závodišti Agrofert Park v Pardubicích.

AGROFERT Run

Třetí ročník seriálu sportovně-rodinných dnů AGROFERT Run 2017 si pro účastníky připravil celkem 5 netradičních běžeckých tras. Třešničkou na dortu pak bude "dostihová" cross country na pardubickém dostihovém závodišti pod hlavičkou společnosti Synthesia.

Run Tour

RunTour láká běžce všech úrovní, ti na start přijíždějí ze všech koutů České republiky i Slovenska. Žádný tlak na rekordní časy, ani účast světových hvězd. RunTour je tady pro každého, kdo miluje běh a chce si ho užít mezi dalšími nadšenými hobíky.

FRIENDS FEST

Multižánrový zážitkový open-air festival Friends Fest je akce vznikající z aktivity firem, sdružení a jednotlivců, kteří mají pozitivní (většinou celoživotní) vztah k Americe a věnují se dlouhodobě obchodním či kulturním aktivitám spojeným s USA.

Atletický kros + MTB

Jedinečná příležitost proběhnout se tam, kde jindy smí běhat jen koně. VELKÁ PARDUBICKÁ cross country města Pardubic se poběží a pojede už podruhé 14. října 2017.

Léto Fest

Tour osmi koncertů napříč Českou republikou, která zabaví celou rodinu. To je Léto Fest, který v letošním roce zavítá i na pardubické závodiště. Léto Fest nabídne program na celé sobotní odpoledne, který bude plný československých hvězd. K tomu nebude chybět ani doprovodný program, dětské odpoledne a další.Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑