Vyprodáno, sázky za šest milionů

16. říjen 2013

Vyprodáno, sázky za šest milionů

Letošní návštěvnost 123. Velké pardubické s Českou pojišťovnou byla opět velmi dobrá. Podpořit dvacet účastníků hlavního dostihu, a nejen je, přišlo na třiadvacet tisíc platících diváků. Prosázeli téměř šest milionů korun.

Na pardubickém závodišti mohla viset cedule VYPRODÁNO. „Areál i všechna parkoviště byla zaplněna na maximum své kapacity. A za to jsem velmi rád. Věřím, že si Velkou pardubickou všichni užili a vše proběhlo ke spokojenosti návštěvníků. A pokud se přeci jen nějaké drobné zádrhele vyskytly, že je diváci pochopili a vynahradili si je úžasným zážitkem z dostihů,“ komentoval nedělní návštěvnost ředitel Dostihového spolku a.s. Michael Skalický.

Návštěvníci dostihového mítinku se předvedli také jako velcí hráči. Sázkařský rekord z minulého roku sice nepadl, ale i tak se na závodišti v Pardubicích „točily“ velké peníze. Vloni celkový objem sázek činil podle informací z Betino 6,1 milionu korun, letos to bylo 5,830 milionů korun. Největší výhra ve Velké pardubické za tip na pořadí Orphee des Blins – Nikas – Klaus činila 68 873 korun. A to výherce vsadil pouhých 50 korun.

„S dostihy ale letos ještě nekončíme. Zvu všechny milovníky koní a dostihů na konec října. To nás totiž ještě čekají závěrečné dostihy,“ upozornil Skalický. Závěrečné dostihy s ČASCH se konají v sobotu 26. října a připraveno bude osm dostihů – rovinové, steeplechase cross country, dostih přes proutěné překážky i bumper.

123. Velká pardubickáČeská pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑