Velká pardubická: Některé tribuny jsou už vyprodány

19. září 2016

Velká pardubická: Některé tribuny jsou už vyprodány

Už jen tři týdny zbývají do startu 126. Velké pardubické s Českou pojišťovnou. Kdo si nepospíšil s nákupem vstupenek na sezení, bude teď už vybírat jen s obtížemi. Některé tribuny jsou vyprodány, jinde zbývá třeba jen jedno místo. Ale dobrou zprávou je, že lístků na stání je stále dost!

Je to už skoro tradicí posledních let, že do poloviny září vstupenky k sezení na Velkou pardubickou mizí před očima. Návštěvnost Velké pardubické v posledních letech vždy atakuje hranici třiceti tisíc lidí a na prodeji vstupenek je to znát. Lístky se v předprodeji prodávají už od zimy, na vstupenky na stání jsou pak v průběhu sezony připravovány slevové akce. Stále platnou je sleva 50% za předložení jízdenky Českých drah s cílovou stanicí Pardubice. Tato sleva se ale nevztahuje na vstupenky zakoupené v předprodeji a na zvýhodněné vstupné.

Držitelé libovolné kategorie vstupenek na Velkou pardubickou mohou také uplatnit slevu ve výši 100 Kč na hudební a vizuální show Hlasy světla 4D, která se uskuteční v předvečer Velké pardubické, tedy 8. října 2016.

Vstupenky na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou lze pohodlně nakupovat přes Ticketportal.cz.  Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑