Už týden hledáme jméno pro maskota

17. květen 2015

Už týden hledáme jméno pro maskota

Nové tváři pardubického závodiště je už týden. Poprvé se totiž maskot představil veřejnosti při Zahajovacím dostihovém mítinku konaném 8. května. A od té chvíle také čeká na své jméno. To mu mohou vybírat nejen návštěvníci závodiště až do konce měsíce května.

Svou podobu odhalil nový maskot závodiště v dekorovacím paddocku, tedy na místě, kde se scházejí vítězové. Do společnosti jej přivedl známý rozhlasový moderátor Petr Jančařík, který si k tomu přizval nejen ředitele Dostihového spolku a.s. Michaela Skalického, ale také autora návrhu maskota, grafika Pavla Horáka.

„Vymýšleli jsme, jak potěšit děti a vymysleli jsme maskota. Každé větší akce takového maskota má. Udělali jsme výběrové řízení na jeho podobu, přišly různé návrhy, ale nakonec jsme si řekli, že by to měl být žokej. Nebo možná žokejka, to záleží na tom, jak to děti nastaví,“ narážel Michael Skalický při slavnostním představení maskota na fakt, že nová tvář závodiště ještě nemá jméno.

Dostihový spolek a.s. teď čeká na návrhy jmen od dostihových fanoušků. Zasílat je mohou až do 30. května na e-mail souteze@pardubice-racecourse.cz. Porota z došlých návrhů vybere finalisty, z nichž to konečné jméno vybere veřejnost hlasující na facebooku. Křtiny spojené s odměnou pro autora vítězného návrhu se uskuteční v rámci dostihového mítinku na konci června.

Maskot se hned zapojil do dění na závodišti. Projel se kočárem a hned na to zamířil k dětskému hřišti, kde byly pro děti připraveny hry a různé soutěže. Do budoucna si děti i dospělí budou moci odvézt maskota také s sebou domů – třeba v podobě plyšové hračky, potisku na tričku nebo jiných drobných upomínkových předmětů. Maskot bude také provázet dostihovým programem či termínovou listinou.

SOUTĚŽ! Pojmenujte nového maskota!Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑