Film O koních a lidech vypráví příběh pohledem majestátného zvířete - to musíte vidět

03. říjen 2014

Epilogem Velké pardubické je speciální produkce Filmového klubu

Speciální projekci islandsko - německého snímku O koních a lidech, která se uskuteční v pondělí 13. října od 18.30 hodin v Multikině Cinestar v OC Grand, připravil jako jistý prolog Velké pardubické místní Filmový klub.
 

"Zcela záměrně hned po Velké pardubické uvádíme snímek, jaký již delší dobu chyběl v našich kinech, tedy skutečný film o koních. Debut islandského režisére Benedikta Erlingssona je velkolepým příběhem vyprávěným z pohledu koně," přiblížil zaměření filmu Roman Marčák z Filmového klubu.

Film se podle jeho informace zabývá následujícími tématy: Jaký vliv mají lidé na koně a koně na lidi? Jsou věci skutečně takové, jaké jsou, když se na ně podíváte očima koně? "Je to vtipný, nádherný a citlivý příběh zasazený do čisté, islandské krajiny, který získal již řadu zajímavých filmových ocenění, včetně 6 cen Edda Award, což je islandská obdoba Oscarů," dále sdělil R. Marčák.

Dodal, že film zvítězil v kategoriích Režisér roku, Scénář roku, Nejlepší film, Herec roku, Nejlepší kamera, Nejlepší speciální efekty a ve zbývajících kategoriích byl nominován.

13.10.2014 v 18.30 hodin, Filmový klub, Multikino CineStar v OC Grand, PardubiceČeská pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑