Program pro malé i velké návštěvníky zahajovacího mítinku

05. květen 2016

Program pro malé i velké návštěvníky zahajovacího mítinku

V rámci Zahajovacího dostihového dne pamatovali pořadatelé i na doprovodný program. Zaměřen je především na rodiny s dětmi, ale i milovníci romantiky si přijdou na své. Ve čtvrtém patře tribuny bude otevřena kavárna, kde si u šálku dobré kávy mohou diváci užít nejkrásnější pohled z celého závodiště na dostihovou dráhu.

Před tribunou B směrem k cílové rovince bude umístěno dětské stanoviště. Pro děti v něm budou připraveny různé hry, soutěže a další zábava, při které jim budou asistovat i maskoti Bob a Taxísek, kteří slaví své první narozeniny. Poprvé se návštěvníkům závodiště totiž představili přesně před rokem. Děti budou moci házet podkovou, překonávat překážky na konících na tyči, kreslit, skládat puzzle, ...

Připraveny budou také projížďky na koních, ale také konibusem - atraktivním dopravním prostředkem na závodišti. Budete-li mít štěstí na šikovného průvodce, dozvíte se mnohé i z historie pardubických dostihů.

Pohled do minulosti závodiště nabízí informační panely, které jsou umístěny po celém areálu a u kterých lze načerpat nejednu zajímavou informaci.

Milovníci moderních technologií pak mohou prostřednictvím aplikace Geofun hrát zábavnou a interaktivní hru To bude jízda, panečku!, kterou soutěžící provádí maskoti Bob a Taxísek.

V rámci programu, který nabídne osm dostihů, návštěvníci uvidí také dostih poníků a dostih neregistrovaných koní.

První dostih zahajovacího mítinku startuje ve 13 hodin, areál závodiště se ale otevírá už o pár hodin dříve.Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑