Letní dostihový den: známá jména chybět nebudou

17. červenec 2014

Letní dostihový den: známá jména chybět nebudou

Necelá stovka jmen se objevuje na přihláškách pro Letní dostihový den. Ten pardubické závodiště pořádá v sobotu 26. července a nabídne při něm devět dostihů. Tím hlavním bude Letní steeplechase cross country II. kategorie.

V hlavním dostihu by se mohli potkat z loňské Velké pardubické třetí Klaus s vítězem z červnové Wroclavi Jam Taki, přihlášena je i nadějná Dorotka v tréninku Grzegorze Wroblewskeho nebo Soros trenéra Josefa Váni, který ovšem v letošním roce ještě nestartoval. V přihláškách se také objevuje hned několik jmen zájemců o start ve 124. Velké pardubické s Českou pojišťovnou – kromě Klause a Sorose je to třeba Zulejka, Cim, Marl Bora, Hipo Jape a několik dalších.

Největší zájem je prozatím o rámcové steeplechase cross country III. kategorie na 4200 metrů (16 přihlášených) a steeplechase cross country IV. kategorie na 4500 metrů (také 16 přihlášek). Kdo se však skutečně postaví na start dostihů, bude zřejmé až při sepsání startovních listin v úterý 22. července.

Letní dostihový den se koná v sobotu 26. července a jeho program bude skutečně atraktivní. Kromě klasického dostihového programu divákům nabídne ProRodeo Tour 2014. Seriál rodeo soutěží se do Pardubic vrací už potřetí a potrvá až do nedělních odpoledních hodin.

Přihlášky na Letní dostihový denČeská pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑