Pony - games na III. kvalifikaci

15. srpen 2016

Pony - games na III. kvalifikaci

V sobotu 20. srpna se v Pardubicích na Dostihovém závodišti se  poběží III. kvalifikace na Velkou pardubickou a ve stejnou dobu (jen na druhé straně od tribuny) se na tamním pískovém kolbišti jede 9. kolo Pony-games cupu 2016.

Pony-games se v Pardubicích presentovaly již loni na výstavě Koně v akci, ale opravdový závod se zde koná poprvé. Uzávěrka přihlášek je sice až v úterý, ale již teď pořadatelé doufají, že se na startovní listině objeví i nové týmy z východních Čech, které se až dosud držely stranou závodního dění. Diváci se mohou těšit na dva turnaje – první pro jezdce do 18 let, kteří pojedou 7 her z úrovně 1, a druhý pro děti do 12 let, které budou hrát 6 her z úrovně 2.  

Jedná se o předposlední kolo a tudíž je pořád možno sbírat body do žebříčku, na jehož základě postoupí deset nejlepších týmů z každé kategorie do říjnového finále. Týmy na prvních třech místech si svou pozici drží pevně a vypadá to, že o vítězství v celoročním bodování se bude rozhodovat právě mezi nimi. Nicméně na dalších postupových pozicích je stále vše ve hře a kdokoli tak ještě může vstoupit do závěrečných bojů.   

Veškeré informace o turnajích v Pardubicích i o disciplíně pony-games naleznete na www.pony-games.cz Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑