Na sobotní dostihy třeba i zadarmo

18. srpen 2016

Na sobotní dostihy třeba i zadarmo

Sobotní dostihový mítink bude nabitý. Kromě přitažlivého dostihového programu, ve kterém se v rámci III. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou představí i loňští vítězové Ribelino a diskvalifikovaný Nikas, nabízejí pořadatelé další zábavu. A diváci to vše mohou mít i zdarma.

Součástí doprovodného programu bude olympijský program. Závodiště se promění v jedno z míst Olympijského parku Pardubice, kde si návštěvníci budou moci vyzkoušet i jeden z olympijských sportů. Bude jím moderní pětiboj, i když s upravenými disciplínami. A právě hrací karta Olympijského parku Pardubice zajistí vstup na závodiště zdarma. Díky spolupráci s Olympijským parkem bude i posílena kyvadlová doprava z centra města na závodiště a zpět.

Vstupenky zdarma mohou získat také rodiče, kteří během měsíce srpna zakoupili svým dětem celoroční žákovskou jízdenku na městskou hromadnou dopravu. Při nákupu obdrží na prodejních místech Dopravního podniku města Pardubice voucher na dvě vstupenky, který lze vyměnit u pokladen na závodišti.

A do třetice ještě slevy na vstupné. Stále je tu možnost při předložení platné jízdenky Českých drah s cílovou stanicí Pardubice na pokladnách závodiště získat 50% slevu na vstupenky. Nevztahuje se ale na vstupenky zakoupené v předprodeji a na zvýhodněné vstupné.

Do konce prázdnin je stále v platnosti dopravní omezení u příjezdu na dostihové závodiště ve směru od Hradce Králové. Uzavřena je propojka mezi silnicí I/37 Hradec Králové – Chrudim a silnicí I/2 do Přelouče. Ze směru Hradec Králové je nutné sjet do centra města, případně pokračovat směrem na Chrudim až ke křižovatce v Dražkovicích, a vrátit se k závodišti přes místní části Jesničánky a Dukla.Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑