Lidé ''ze spolku'' vyzkoušeli Velkou pardubickou na vlastní nohy

23. duben 2016

Lidé ''ze spolku'' vyzkoušeli Velkou pardubickou na vlastní nohy

Už se pomalu stává tradicí, že po trati Velké pardubické běhají nejen koně, ale i lidé. Nebo se na trasu vydají na kole, se psem či golfovou holí. Jaké to je uběhnout 6,9 kilometrů a překonat překážky jako jsou vodní příkopy, Irská lavice nebo dokonce Taxis si při sobotním BarthRunu vyzkoušeli i lidé z Dostihového spolku. Na trať vyběhl třeba člen představenstva a náměstek primátora Jan Řehounek, který se netajil ani otcovskou hrdostí. Jeho syn Jakub totiž zvítězil v rodinném běhu na 1 kilometr. Pořadatele Velké pardubické reprezentoval i "obchoďák" David Kurka. A místopředseda představenstva Michael Skalický pak dal před během přednost svému koníčku - na trať se vydal na kole a rovnou na dvojnásobný okruh 13,8 kilometrů. Šlapal dobře, postavil se na bednu :-)  Dojel si totiž pro třetí místo.

Běhání na pardubickém závodišti ale nekončí. Už příští sobotu 30. dubna se na dostihovou dráhu vydají účastníci druhého ročníku seriálu sportovně-rodinných dnů AGROFERT Run 2016. Z pěti netradičních tras čtyři vedou průmyslovými areály napříč republikou, třešničkou na dortu je pak "dostihová" cross country v Pardubicích.
Další informace o AGROFERT Run 2016 jsou k dispozici ZDEČeská pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑