KONĚ V AKCI: Program 18. ročníku výstavy

27. srpen 2016

PÁTEK 2. ZÁŘÍ

Závodiště

8:00

Drezurní zkouška -  finále KMK všestrannosti a MČR haflingů v sedlových disciplínách

Závodiště

12:00

Trénink jednotlivých vystoupení v prostoru cílové rovinky

Město

15:00

Průvod městem – pozvání na výstavu Koně v akci

Pernštýnské nám.

16:00

KONĚ NA NÁMĚSTÍ - Vystoupení účastníků výstavy

SOBOTA 3. ZÁŘÍ

Pískové kolbiště

8.00 – cca 12.00

Opracoviště pro terénní zkoušku finále KMK a MČR haflingů

Travnaté kolbiště

9.30 – 16.00

Národní přehlídka původních britských plemen 2016

Indiánské městečko za tribunou D

10.00 – 16.00

Celodenní program – indiánské městečko pro děti a westernové ukázky

Paddock

09.00 – 12.30

Klisny s hříbaty a následně předvedení klisen do národního šampionátu tříletých klisen plemen: norik, slezský norik, českomoravský belgik

 

14.00  - 16.00

X. Národní šampionát mladých klisen plemene hafling

Oranice u Poplerova skoku

12.00 – 14.00

Chladnokrevní koně – Soutěž v orbě dvojspřeží – klasickým a otočným pluhem

Velké náměstí nájezd na Taxis

9.00 – 14.00

Parkur minikoní -  Przechwozd tour 2016

Dostihová dráha

8.00 – cca 12.00

Terénní zkouška finále KMK a MČR haflingů

Prostor za tribunou A

Celodenní program

MLS Pardubického kraje

Dětská stanoviště

10.00 – 16.00

 

PROSTOR PŘED HLAVNÍ TRIBUNOU

14.00       Slavnostní zahajovací průvod

14.05       Děti a zvířata paní Bártové

14.05       Ukázka zápřeží - rej kočárů

14.10       PIETER VAN DIPHOORN – Vendula Šponarová (Fríský kůň)

14.15       Vyhlášení výsledků soutěží v orbě

14.25       Dámy v sedle - Národní hřebčín Kladruby

14.30       Koňské Pólo

14.45       Ovce a pes Rájová

14.55       Krása fríských koní - p. Novotný

15.00       Vyhlášení šampionátu chladnokrevných klisen

15.10       Miroslav Simandl - absolutní volnost

15.25       Pony games

15.35       Norik show

15.45       Vyhlášení osobností

16.00       Soutěž v těžkém tahu - chladnokrevní siláci

NEDĚLE 4. ZÁŘÍ

Areál vstup

10.00 – 16.00

Dožínky -  celodenní program

11:30 hod slavnostní zahájení

Pískové kolbiště

8.00 – 12.00

Parkurová zkouška finále KMK ve všestrannosti a MČR haflingů

Travnaté kolbiště

9.30 – 16.00

XII. Národní šampionát Shetland pony 

Indiánské městečko za tribunou D

10.00 – 16.00

Celodenní program – indiánské městečko pro děti a westernové ukázky

Paddock

9.00 – 12.00

Chovatelské kolekce

Dráha u lesíka

9.00 – 12.00

Chladnokrevní koně - Soutěž v ovladatelnosti

Dostihová dráha

 

Celodenní výstava skoků do soutěží všestrannosti, ukázka soutěží spřežení a formanské jízdy

Prostor za tribunou A

Celodenní program

MLS Pardubického kraje

Dětská stanoviště

10.00 – 16.00

 

PROSTOR PŘED HLAVNÍ TRIBUNOU

12.00       Slavnostní zahajovací průvod

12.10       Karneval masek, vyhlašování nej masky

12.20       Městská policie Pardubice - služební výcvik

12.30       Představení vítězů KMK a MČR Haflingů

12.35       Ukázka zápřeží - rej kočárů

12.40       Shirský hřebec ve volnosti

12.45       kočárová čtverylka chladnokrevných klisen

12.50       PIETER VAN DIPHOORN – Vendula Šponarová (Fríský kůň)

12.55       Vystoupení Noc na Karlštejně

13.05       Výcvik mladého koně pro show - Rárovi

13.15       Pony games

13.25       Drezura Hřebčín Kladruby

13.30       Představení vítězek 3-letých chladnokrevných klisen

13.40       Norik show

13.50       Koňské Pólo

14.05       Pole bending - závod kolem tyčí

14.10       Cross - všestrannost

14.25       Vystoupení Zorro - manželé Rárovi

14.40       Ovce a pes Rájová

14.45       Barell race - závod kolem barelů

14.50       Rychlá práce klusáků

14.55       STEVEN – p.Novotný - práce na dvou lonžích

15.00       Haflinger KÜR Pavel Liška

15.05       Chladnokrevní koně – klisny s hříbaty

15.10       Sedlová čtverylka původních britských plemen - děti a junioři

15.15       Dámy v sedle - Kladruby

15.20       Miroslav Simandl - absolutní volnost

15.35       Arnoldus +Tsjjery a pes Guliver (fríský kůň) - V. Šponarová

15.40       Skákání mini-maxi všech plemen

16.00       Fríská krása v pohybu - Novotný

16.05       Drezura Fabrizio Sigismondi

16.10       Dzigitovka - manželé Rárovi

16.20       Chladnokrevní siláci - ovladatelnost s kládou

16.30       Formanská jízda a maraton spřežení

16.50       Dostihy různých plemen - pony, westernová plemena, cobové…

17.00       Dostih chladnokrevných koní o pohár ředitele závodiště



Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2016, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑