JAK TO VIDÍ…, aneb pohled účastníků Mistrovství ČR ve všestrannosti

05. srpen 2016

Christian Steiner, člen sboru rozhodčích, Rakousko
Stavitelé odvedli velmi dobrou práci. Investice do překážek se vyplácí. Nové překážky jsou na velmi vysoké úrovni, splňují mezinárodní nároky, jsou velmi dobře vyrobeny. Překážky jsou pro koně dobře čitelné, jsou vybaveny odskokovými prvky, přední profily překážek jsou dobře zkosené, některé jsou vyplněny proutím, aby kůň dobrým skokem překážku překonal. Kursy jsou vedeny po velmi dobré trase, chválím velmi dobrý výběr místa pro technicky náročné pasáže.
Závody byly dobře připraveny a dobře organizovány. Bylo vidět, že zde pracuje zkušený tým, všichni funkcionáři vědí, jaké jsou jejich povinnosti. Pardubice jsou velmi vhodným místem, kde by se každopádně měly opět v budoucnu pořádat mezinárodní závody ve všestrannosti. Děkuji za pozvání a za ukázkovou pohostinnost. V Pardubicích jsem byl velmi spokojen a moc se mi tu líbilo.


Miloslav Příhoda, mistr České republiky ve všestrannosti
Pořadatel odvedl velký kus práce. Vzhledem k tomu, že jsem zde startoval před pěti lety, je tu vidět obrovský posun. Stavitele tratí Marcina Konarskiho a jeho práci zná, účastníme se jeho závodů ve Stzregomi. Takže jsem trochu tušil, co nás asi čeká. Výborná práce, všechno výborně nachystané a odměnou pořadatelům je, že dneska vidíme pěkný sport, koně výborně skáčou. Myslím si, že jsme viděli perfektní sport a toto mistrovství bych určitě hodnotil jako výborné.


Martin Korba, ředitel Dostihového spolku Pardubice
Již před tímto mistrovstvím jsem prohlásil, že to beru jako zkoušku zda jsme schopni pořádat takto náročnou soutěž ve skvělé  kvalitě vzhledem k plánu v blízké budoucnosti uspořádat  mezinárodni závody. I proto zastřešoval stavbu trati crossu mezinárodně uznávaný stavitel pan Konarski z Polska se svým asistentem panem Žižkou. Jsem rád, že z mých informací, které jsem dostal od jezdců, rozhodčích a zástupců České jezdecké federace, jsme zvládli pořádání tohoto mistrovství na výbornou. Z mého pohledu šlo o krásné a  dramatické závody, kdy nedošlo v celém průběhu soutěží ke zranění jezdců a koní, což je pro mě osobně to nejdůležitější. Tímto velice děkuji svému týmu, který se na přípravě mistrovství intenzivně podílel v čele se sportovní manažerkou Katkou Mandysovou a MVDr. Jiřím Jandou, odvedli skutečně skvělou práci. Děkuji vedení ČJF, paní Daniele Diringerové, paní Markétě Kvapilové za velmi konstruktivní a příjemnou spolupráci a v neposlední řadě ministru obrany Martinu Stropnickemu za záštitu, kterou nad tímto mistrovstvím převzal. Děkuji také generálnímu partnerovi ČEZ ESKO, Městu Pardubice a všem ostatním partnerům nejen našim, ale i jezdecké federace, bez kterých bychom nebyli schopni mistrovství na takové úrovni uspořádat. Budu se těšit na další pořádání Mistrovství ČR ve všestrannosti i v dalších letech, protože takové soutěže na dostihové závodiště v Pardubicích opravdu patří a my jsme hrdí, že máme důvěru ČJF.Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑