Druhé kolo slev na vstupenky pomalu končí!

16. červenec 2015

Druhé kolo slev na vstupenky pomalu končí!

Dostihový spolek a.s. letos připravil zajímavé slevy na nákup vstupenek na 125. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Druhé kolo slev na lístky na stání končí za 14 dnů. Od srpna se budou vstupenky prodávat už za plnou cenu 190 korun.

Do konce července lze vstupenky na stání na letošní ročník Velké pardubické koupit za cenu 149 korun. Končí tím druhá vlna slev, ta první byla spuštěna už v únoru a zájemci o lístky mohli do konce dubna nakupovat za necelou stokorunu. Vstupenky je možné zakoupit i pohodlně z domova přes internetový Ticketportál. Tam lze vybírat i místa k sezení.

„Vstupenek na tribuny je stále ještě dost, i když ta nejlepší místa pochopitelně rychle mizí. Například do lože v nejvyšším patře tribuny B zbývají poslední tři kusy. A to patří k těm dražším,“ říká místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Michael Skalický. Ceny vstupenek k sezení se liší podle umístění tribuny. Nezastřešená místa se prodávají v cenách od 200 do 1400 korun, zastřešená od 800 do 3600 korun. Nejlevnější vstupenky k sezení jsou na tribuny I a H umístěné na začátku cílové roviny, nejdražší pak do vybraných lóží s cateringem na tribunách A a B.

Konec prodeje zvýhodněných vstupenek na stání ale není poslední slevou. Stále platí akce padesátiprocentní slevy „výměnou“ za jízdenku Českých drah,“ dodává Michael Skalický. Levnější vstupenku diváci dostanou za předložení platné jízdenky s cílovou stanicí Pardubice. Vlakem lze dojet až na zastávku u závodiště. Akce platí na celou dostihovou sezonu včetně 125. Velké pardubické s Českou pojišťovnou, nevztahuje se ale na vstupenky již zakoupené v předprodeji.Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑