Dětské stanoviště dostane nový kabát

11. červen 2015

Dětské stanoviště dostane nový kabát

Už při červnovém Zlatém poháru se změní dětské stanoviště. Koutek pro nejmenší návštěvníky dostihů dostane nový kabát, bude barevnější. Dětem budou sloužit nové barevné stolky a židličky, přibydou i nafukovací balonky s motivem maskota závodiště. Ten se objeví také na nových reklamních předmětech.

Dětské stanoviště nedaleko hracího hřiště i nadále nabízí rozmanitou zábavu pro malé návštěvníky závodiště. Nejoblíbenější hrou se staly parkurové závody s koníkem na tyči nebo třeba házení podkovou. Děti mohou také kreslit, skládat puzzle nebo si prostě jen hrát. Společnost jim i nadále dělají maskoti. „Maskot závodiště, kterému návštěvníci sociálních sítí právě hledají nové jméno, se objeví i na dalších propagačních materiálech. Kromě tištěných materiálů je i na tričkách a nově na klíčenkách, které si návštěvníci jako drobnou upomínku na návštěvu závodiště budou moci zakoupit,“ říká místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Michael Skalický.

Pro odrostlejší návštěvníky je připravena nedávno otevřená kavárna ve 4. patře tribuny B. Při kávě nebo jiném občerstvení tu mohou diváci sledovat dostihy z místa, odkud je nejkrásnější pohled do dostihové dráhy.

Závodiště věnuje část programu také starostům a zástupcům obecních samospráv. Cílem je snaha podpořit propagaci dostihů i rozvoj cestovního ruchu v regionu. „Se starosty jsme v kontaktu už od ledna. Nabízíme jim možnost vzájemné spolupráce na propagaci dostihů, snažíme se zapojovat jejich informační centra, uveřejňovat pozvánky na akce konané na závodišti v jejich obecních zpravodajích apod.,“ dodává Skalický s tím, že se Dostihový spolek zatím setkává s pozitivním ohlasem. „Starosty jsme pozvali pro to, abychom jim nabídli možnost „nasát“ tu pravou dostihovou atmosféru a třeba je i inspirovat k dalším formám spolupráce,“ vysvětluje Michael Skalický.

První z osmi dostihů mítinku s názvem Zlatý pohár předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR startuje ve 13 hodin. Základní vstupné je 90 korun, děti do 140 cm mají vstup zdarma. Pro odrostlejší je připraveno zlevněné vstupné. S odevzdáním vybarvené a vyplněné dokreslovačky na pokladnách závodiště získá na vybrané akce vstup zdarma i jeden z rodičů. Slevu na vstupném ve výši 50% mohou uplatňovat také návštěvníci, kteří na dostihy přijedou vlakem společnosti České dráhy. Zastávka je jen pár kroků od hlavní brány.Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑