Čtvrtá kvalifikace poslední příležitostí nejen pro koně, ale také fotografy

06. září 2014

Čtvrtá kvalifikace poslední příležitostí

Do čtvrtého dílu seriálu kvalifikací na 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou je přihlášena šestnáctka koní, mezi nimi i dvojnásobná vítězka tohoto legendárního dostihu Orphee des Blins. Ta má sice účast v letošní Velké pardubické zajištěnou - stejně jako čtyřka Sisi Merble, Speranza, Universe of Gracie a Zarif, pro ostatní je to ale poslední příležitost splnit kvalifikační povinnost.

Přihlášky na dostihový mítink 13. září 2014

Poslední příležitost mají také hlasující ve fotosoutěži vypsané Dostihovým spolkem a.s. Už jen do 10. září mají možnost vybrat si na webových stránkách dostihového závodiště svůj nejoblíbenější snímek a poslat mu hlas. Vítězové fotosoutěže budou odměněni právě u příležitosti konání IV. kvalifikace v sobotu 13. září. Vyhrát mohou exkluzivní vstup do dostihové dráhy během 124. Velké pardubické s Českou pojišťovnou, nebo vstupenky na tento dostihový mítink.

Fotosoutěž - hlasování

Také na tento dostihový mítink lze získat 50% slevu na vstupném "výměnou" za předložení jízdenky Českých drah s cílovou stanicí Pardubice, event. Pardubice, závodiště. Tato nabídka platí i pro 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou, nevztahuje se ale na vstupenky zakoupené v předprodeji.

Přijeďte si vlakem pro levnější vstupenkuČeská pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑