Krátké zprávy ze závodiště

První kolo slev na Velkou pardubickou končí!

Jen dva dny zbývají do ukončení prvního kola slev na vstupenky na letošní 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou. Jen do konce března je totiž možné koupit lístky na stání za pouhých 99 korun.

Veřejné tréninky

27. březen

Každou středu jsou naplánované veřejné tréninky. Připraveny jsou tři termíny v měsících březnu a dubnu. Začátek první soutěže je plánován na 15:00 hodin, prezentace od 14:00 do 15:00 hodin.

Zemřel Lubomír Motyčka, člen dozorčí rady

Po dlouhé nemoci zemřel ve věku 64 let Lubomír Motyčka, člen dozorčí rady Dostihového spolku a.s. a akcionář společnosti.

Závodiště jako na dlani je k vidění v centru Pardubic

Dostihový spolek v loňském roce zhotovil nový 3D model pardubického závodiště. Ten je teď k vidění v Městském informačním centru v Pardubicích pod Zelenou bránou. Mít dráhu Velké pardubické „jako na dlani“ návštěvníci mohou až do října letošního roku.

Vstupenky na Velkou pardubickou jen na Ticketportalu

Dostihový spolek a.s. oznamuje, že v tuto chvíli není až do odvolání z technických důvodů možný prodej vstupenek na 127. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou přímo na dostihovém závodišti.

Hobby soutěže a Jarní všestrannost - propozice

Zveřejnili jsme termíny a propozice hobby soutěží v parkurové skákání více informací zde.

ROZHOVOR: Martin Zach, Atletika Bez Bariér

Už za pár dní odlétá trojice handicapovaných atletů pardubického klubu Atletika Bez Bariér do Dubaje. Čeká je tam jedno z kol světové Grand Prix v atletice handicapovaných, kde mají také možnost plnit náročné limity pro nadcházející Mistroství světa v atletice v Londýně. Trojice atletů – diskař Jaroslav Petrouš a kuželkáři Martin Zach a Michal Enge chtějí z Dubaje hlavně přivézt medaile. Na svých dresech handicapovaní atleti ponesou i logo Dostihového spolku, který se letos poprvé stal partnerem klubu.

Propozice dostihů na první polovinu sezony

Propozice na první polovinu dostihové sezony jsou veřejné. Obsahují celkem 30 dostihových dnů, Pardubice samozřejmě nechybí.

Logo Dostihového spolku na dresech handicapovaných sportovců

Dostihový spolek v letošním roce navázal spolupráci se spolkem Atletika Bez Bariér Pardubice. Hned tři handicapovaní sportovci odlétají na jedno z kol světových závodů Grand Prix v atletice v Dubaji a na svých dresech ponesou i logo pardubického pořadatele dostihů. Touto „maličkostí“ začíná dlouhodobá spolupráce obou organizací a podpora Dostihového spolku handicapovaným sportovcům.

Hlasujte o kraji svého srdce, o kraji koní!

Pardubický kraj je regionem koní. O tom nemůže pochyb. Hlasujte proto spolu s námi v anketě KRAJ MÉHO SRDCE.Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑