Krátké zprávy ze závodiště

Se sezonou se rozloučí i všestrannost a spřežení

Na konci října se dostihové závodiště promění v centrum soutěží všestrannosti a závodů spřežení. Zájem ze strany jezdců je tak velký, že pořadatelé museli soutěže všestrannosti rozložit ze dvou na tři dny. Některé ze soutěží jsou součástí Oblastního mistrovství Východočeské oblasti.

Informace  -  Rozlučková všestrannost

Dostihový spolek a.s. jako pořadatel závodů oznamuje účastníkům rozlučkové všestrannosti, že pro velký zájem jezdců, se hobby soutěže ( hobby do 60 cm, hobby ZK a hobby Z) přesouvají na pátek a sobotu.

Jízdní oddíl Městské policie Pardubice Vás srdečně zve na akci HUBERTOVA JÍZDA  dne 12. 11. 2016.

Dražba obrázků vynesla více než pět tisíc korun

Součástí doprovodného programu Závěrečného dostihového dne letošní sezony byla i výtvarná soutěž pro děti. Autoři nejlepších deseti obrázků si přišli pro své zasloužené odměny, dospělí se pak postarali o dražbu těchto kreseb. Výtěžek půjde na vylepšení dětského hřiště na pardubickém závodišti.

Zimní otevírací doba

Od 1.11. 2016 bude zimní otevírací doba na dostihovém závodišti (areál)

Šampiony pardubického závodiště jsou Josef Bartoš a Josef Váňa

O tom, kdo bude letošním šampionem pardubického závodiště, nebylo rozhodnuto do poslední chvíle. Teprve poslední dostih Závěrečného dostihového mítinku přisoudil vítězství žokeji Josefu Bartošovi. Mezi trenéry nejvíce vítězství na pardubické dráze nasbíral Josef Váňa st.

Vítěz Velké národní ve Švédsku se ukázal i v Pardubicích

Celá řada zvučných jmen byla na startovních listinách posledních sedmi dostihů pardubické sezony. Mnozí si přišli spravit chuť po nepříliš vydařeném mítinku Velké pardubické. Byli mezi nimi i svěřenci Stanislava Popeky Vicody a Al Bustan. A právě druhý jmenovaný, vítěz Velké národní ve Švédsku, opanoval i vrchol sobotního programu Cenu města Pardubic.

Zajímavosti vrcholu závěrečného dostihového dne

Dostihový den dva týdny po Velké pardubické je v kalendáři pravidelně od roku 1996. Stejně jako v předchozích dvou letech je jubilejním desátým, který bude v Agrofert parku uspořádán. Od doby svého vzniku došlo u loučení k několika změnám, následující řádky nám připomenou několik zajímavostí hlavního bodu závěrečného dostihového odpoledne.

Dětské hřiště, nebo zookoutek? Rozhodnou děti.

Poslední dostihový mítink letošní pardubické sezony bude nejen o dostizích, ale i o dětech. Ty po dobu několika týdnů kreslily obrázky s tématikou koní a teď se deset z nich dočká odměny. A nejen to. Těchto deset vítězných obrázků půjde do dražby, jejíž výtěžek bude směřovat do vylepšení dětského zázemí na závodišti.Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2016, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑