25. června - II. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou

25. června - II. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou

40501 Memoriál Mjr M.Svobody II.kval. Na VP
Stcc NL - 5+ - 5800 m - 400 000 Kč, Přihlášeno koní: 18
AMARAGON, 11 Maxa-Nýznerov 70,0   Poles Pavel
GAUNER DANON(GER), 10 Meridian 70,0   Holčák František
HEGNUS, 8 Ševců 70,0   Olehla Čestmír, MVDr.
HIPO JAPE, 10 Viktor Komárek 70,0   Váňa st. Josef
JAM TAKI(POL), 8 Nýznerov 70,0   Poles Pavel
KLAUS(POL), 11 Dr.Charvát 70,0   Olehla Čestmír, MVDr.
MLÝN, 10 DS RE&LA Frančák 70,0   Kvapilová Lenka
NEBRIUS(POL), 8 Vasury Kolesa 70,0   Sůrová Pavlína
PUNTARENAS, 10 Nicole TJ Monty UH 70,0   Holčák František
RABBIT HAWK WING(IRE), 8 Rabbit Trhový Štěpánov 70,0   Váňa st. Josef
REAPER(GER*), 7 Wrbna Racing 70,0   Olehla Čestmír, MVDr.
RIBELINO(FR), 8 Lokotrans 70,0   Kovář Stanislav
SAPFÓ, 9 K-K Metal a.s. 68,0   Suchánek Martin
SHERARDO, 12 Bea-www.fotokisza.com 70,0   Syslová Lenka
TEMPLÁŘ, 9 Stáj Luka-trdelnik.com 70,0   Novák Antonín
TER MILL, 10 DS Malá Morávka 70,0   Novák Antonín
TREZOR(POL), 12 Epicos 70,0   Kabelková Hana
UNIVERSE OF GRACIE(GER), 11 BORS Břeclav a.s. 70,0   Horáková Lenka
 
40502 ČERVNOVÁ CROSS COUNTRY VÁLEČNÍKA
Stcc II.kat. - 5+ - 3300 m - 120 000 Kč, Přihlášeno koní: 10
ALL ABOUT COSSIO(POL), 7 Vocetka 66,5   Váňa st. Josef
AMFORA, 6 Moravol - Irel 65,5   Baštová Pavlína, Ing.
ARCIONE(GER), 8 Jerie & syn 66,0   Myšková Štěpánka
BORDERLAND(IRE), 10 Lokotrans 66,0   Kašný Pavel
MR PAMPERITO(SVK), 8 KCL Slovakia 66,0   Brečka Jaroslav
RABBIT LIBRETTIST(GB), 8 Rabbit Trhový Štěpánov 66,0   Juránek Petr
RABBIT WELL(GB), 10 Rabbit Trhový Štěpánov 73,0   Váňa st. Josef
RYANA, 8 EŽ Praha a.s. 65,5   Junková Jana
TEREBESZ(POL), 12 Hugo Racing 67,0   Bělka Martin
TORGON(POL), 6 Maxa-Nýznerov 66,0   Poles Pavel
 
40503 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ...
Stcc III.kat. - 5+ - 5200 m - 90 000 Kč, Přihlášeno koní: 14
ABSINT, 10 Marpet HK 67,0   Poles Pavel
AL JAZ, 10 Quartis-Zámecký Vrch 68,0   Žalud Radek
CELADON(FR), 7 Dr.Charvát 68,5   Olehla Čestmír, MVDr.
CLAAS, 6 Sorbon Malá Bystřice 68,5   Marcová Petra
FLORENDO(GB), 9 Zámek Bon Repos 66,0   Neslerová Romana
FLORIDAS, 7 Orling 68,5   Růžičková Martina
KINDLY BOY, 11 Stáj Kejzlar 70,0   Kejzlar Přemek
LIBERTIN(GB), 7 Luka-Vedral 66,0   Zobal František
LOIRE, 8 www.trdelnik.com-Luka 65,5   Popelka Stanislav
PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 10 Elektromontáže Mička 66,5   Holčák Radek
RENDEZ VOUS, 7 EŽ Praha a.s. 67,5   Junková Jana
TZIGANE DU BERLAIS(FR), 5 Dr.Charvát 70,5   Tůma Pavel
USOCKEM(FR), 8 P.Pailhes - Vítek 69,5   Vítek Pavel
WILD DANGER(GER), 9 Javor 66,5   Váňa st. Josef
 
40504 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ... (hdcp)
Stcc (handicap) III.kat. - 5+ - 4400 m - 90 000 Kč, Přihlášeno koní: 18
ARTISTMONTOT(FR), 6 Quartis-Zámecký Vrch 65,0   Žalud Radek
AVEC CHARME(GER), 6 AF Turf 65,0   Baštová Pavlína, Ing.
BUONARROTI(GER), 5 Jasna 66,0   Váňa st. Josef
CANTON, 5 Stáj Luka 62,0   Zobal František
ELDORADO(GER), 9 Dostihová stáj Zhoř 69,5   Wernerová Karolína, Ing.
LOMBARGINI(GER*), 5 EŽ Praha a.s. 63,0   Popelka Stanislav
MAKLER(POL), 10 EŽ Praha a.s. 67,0   Junková Jana
MARL BORA, 10 Quartis-Zámecký Vrch 68,5   Žalud Radek
MILERYT(POL), 9 DS Ondra, Matyáš, Flash 64,0   Vašinová Petra
MR LOUISE, 7 Orling 60,0 -0,5 Růžičková Martina
NICK(POL), 5 Nýznerov 68,5   Poles Pavel
PYŠNÝ PÁV, 6 Selský dvůr 60,5   Holčák František
SEGAL(POL), 5 Nýznerov 60,0 -0,5 Wroblewski Grzegorz
SMAJLÍK, 6 ARTEP 64,0   Kořínek Roman
TYMIAN, 6 DS Malá Morávka 65,5   Novák Antonín
VAJGAROS, 5 Victory Farm-SK 67,0   Brečka Jaroslav
VINNY RAIN, 7 Orling 60,0   Neuberg Filip
WAIKITA, 6 DS Dvorce 64,5   Olehla Čestmír, MVDr.
 
40505 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ...
Stcc III.kat. - 4 - 4000 m - 90 000 Kč, Přihlášeno koní: 9
GIBB`S BEACH(IRE), 4 Jasna 66,5   Váňa st. Josef
JESMOON, 4 Jakub Myška-Myšková 66,5   Myšková Štěpánka
LAD IN, 4 Rovina a.s. Hulín 66,5   Kabelková Hana
LUK, 4 Sorbon Malá Bystřice 66,0   Marcová Petra
MONARCHO, 4 DS Ponytrans 66,0   Složil Pavel
REKI, 4 Wrbna Racing 66,0   Olehla Čestmír, MVDr.
SEKRET ECOSSE(POL), 4 Stáj Magog 67,5   Holčák František
SHEIKA ZUZA, 4 Kocian - 1.Horácká OPS 64,0   Kvapilová Lenka
SPLASH, 4 Áďa a Emmča Friedmannovy 64,0   Mimra Zdeněk
 
40506 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY … pro mladé jezdce
Stcc IV.kat. - 5+ - 3400 m - 60 000 Kč, Přihlášeno koní: 16
BYRABAY(FR), 6 Vasury Kolesa 66,0   Sůrová Pavlína
COLD AS ICE(POL), 5 RePeTe -Vašina 64,0   Vašina Josef
ČÍRO, 6 Sorbon Malá Bystřice 66,0   Baluchová Lucie, Bc.
ELEN(FR), 6 DS Šance Franko Mikule 64,5   Franko Jozef
CHRISTERA, 6 Orling 64,0   Vojtěšková Diana, Ing.
IZYNKA, 5 Hudec - Olehla 64,5   Olehla Čestmír, MVDr.
LAURIE AN, 6 Conseq 64,0   Novák Antonín
LETNÍ LÁSKA, 8 MHM 65,5   Váňa st. Josef
PRVNÍ LÁSKA, 8 Vox Ševčík Vlachovice 69,0   Ševčík Miroslav, Ing.
PUDŘÍK, 8 PP Zámrsk 67,0   Horáková Lenka
RABBIT LIBRETTIST(GB), 8 Rabbit Trhový Štěpánov 69,0   Juránek Petr
SUERTE AL SALTO(IRE), 9 Meridian 66,0   Holčák Radek
VINNYFRED, 5 Orling 64,0   Neuberg Filip
VINNY RAIN, 7 Orling 64,5   Neuberg Filip
WIN FOR US, 6 Rabbit Trhový Štěpánov 67,0   Havlíčková Zdena, Ing.
YERBA MATE(ITY), 7 LOKOTRANS Slovakia CZ 66,0   Kovář Stanislav
 
40507 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ...
PP II.kat. - 4+ - 3900 m - 120 000 Kč, Přihlášeno koní: 11
ADIUTANT(POL), 7 LorenzoWinfieldSyndicate 70,5   Hurt Tomáš
BRISK MOOS(GB), 8 www.trdelnik.com-Luka 68,5   Popelka Stanislav
DESSON(ITY), 7 Geo Real Group - Poles 69,0   Poles Pavel
LAURIAN, 7 Antonín Šimera 68,5   Olehla Čestmír, MVDr.
OUR DUCHESS(IRE), 5 Meridian 66,5   Holčák František
PEGAS(GB), 7 DS Pegas 68,5   Lisek Michal
PEINTRE ELUSIF(FR), 4 Dr.Charvát 64,0   Tůma Pavel
PLAYSTARABAD, 4 Monte Negro 63,5   Holčák Radek
RABBIT MOUNTNELSON(GB), 4 Rabbit Trhový Štěpánov 63,0   Juránek Petr
SORGENIO, 6 DS Ondra, Matyáš, Flash 69,5   Bělka Martin
THEOPHILOS(FR), 6 Dostihový klub iSport-Váňa 68,5   Váňa st. Josef
 
40508 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ...
PP IV.kat. - 3 - 2800 m - 60 000 Kč, Přihlášeno koní: 9
DOLDETON(SVK), 3 D.+ P. Kopálek, CZ 66,0   Mimra Zdeněk
DŽIDŽALI(POL), 3 Nýznerov 64,0   Wroblewski Grzegorz
FANTASY, 3 Rabbit Trhový Štěpánov 64,0   Juránek Petr
HÁDÉS, 3 Vocvel 66,5   Poles Pavel
CHANGING GUARD(IRE), 3 Joly 66,0   Váňa st. Josef
NORMAN(FR*), 3 DS Pegas 66,0   Lisek Michal
SANTO CERRO(POL), 3 Vocetka 66,0   Wroblewski Grzegorz
SYKSTUS(POL), 3 DS Pegas 66,0   Lisek Michal
TANEČNICE LÚČNICE, 3 MEGA a.s. Stráž p.Ralskem 64,0   Kvapilová Lenka
 


Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2016, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑