25. 6. 2016 - II. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou

25. 6. 2016 - II. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou

1. dostih, start 12:01
1172 Cena mezinárodního festivalu šachu a her CZECH OPEN
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4000 m, cena, 4letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JESMOON, 4 s 66,5 ž. Jaroslav Myška LEHCE 05:01,72 6 Myšková Štěpánka 55
2. MONARCHO, 4  66,0 žk. Pavel Složil ml. 6   3 Složil Pavel 170
3. GIBB`S BEACH(IRE), 4  66,5 ž. Josef Váňa ml. 2 1/4   2 Váňa st. Josef 16
4. LAD IN, 4  66,5 ž. Josef Bartoš daleko   5 Kabelková Hana 78
Z SEKRET ECOSSE(POL), 4  67,5 ž. Lukáš Matuský     4 Holčák František 55
PN REKI, 4  66,0 ž. Jan Kratochvíl     1 Olehla Čestmír, MVDr. 40
Nestartovali: SPLASH
Čas: 05:01,72, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-2 1/4-daleko
Majitel: Jakub Myška-Myšková, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Jezdinský L.,Ing-Jeso

Sankce: j. Garner T. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku(DŘ § 412b)

2. dostih, start 12:36
1173 Cena za podpory SEED SERVICE
Steeplechase crosscountry III.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WILD DANGER(GER), 9  66,5 ž. Jan Kratochvíl JISTĚ 06:45,94 15 Váňa st. Josef 100
2. TZIGANE DU BERLAIS(FR), 5  69,0 Lukáš Sloup 2 3/4   6 Tůma Pavel 32
3. PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 10 66,5 ž. Lukáš Matuský 8   12 Holčák Radek 60
4. RENDEZ VOUS, 7  66,0 Martin Liška 1/2   11 Junková Jana 90
5. CELADON(FR), 7  68,5 ž. Jaroslav Myška 7   7 Olehla Čestmír, MVDr. 60
6. FLORENDO(GB), 9  63,5 Jan Derych krk   9 Neslerová Romana 250
7. MR PAMPERITO(SVK), 8  69,0 ž. Jaroslav Brečka daleko   14 Brečka Jaroslav 160
8. LOIRE, 8  65,5 ž. Josef Bartoš 2   5 Popelka Stanislav 78
9. FLORIDAS, 7  68,5 ž. Pavel Kašný 13   13 Růžičková Martina 170
10. LIBERTIN(GB), 7  65,0 Jan Odložil 3/4   2 Zobal František 170
11. ABSINT, 10 65,5 Petr Tůma 1 1/2   10 Poles Pavel 130
Z AL JAZ, 10 68,0 ž. Josef Sovka     1 Žalud Radek 25
Nestartovali: CLAAS, KINDLY BOY, USOCKEM(FR)
Čas: 06:45,94, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-8-1/2-7-krk-daleko-2-13-3/4-1 1/2
Majitel: Javor, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Häcker W.

DK prošetřila zadržení koně č. 1 AL JAZ a vysvětlení ž. Sovky J. (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Kůň č. 15 WILD DANGER byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj Dr.Charvát 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č. 6 TZIGANE DU BERLAIS (DU 16/3), tr. Růžičková M. 200 Kč za dodatečné ohlášené použití fixace jazyka u koně č. 13 FLORIDAS (DU 16/11). Sankce: jezdec Sloup Lukáš 1500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

3. dostih, start 13:10
1174 Červnová cross country Válečníka
Steeplechase crosscountry II.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RYANA, 8  66,0 Martin Liška JISTĚ 03:44,19 4 Junková Jana 25
2. AMFORA, 6  65,5 ž. Josef Bartoš 2 1/4   7 Baštová Pavlína, Ing. 30
3. ARCIONE(GER), 8  66,0 ž. Jaroslav Myška 7   5 Myšková Štěpánka 37
4. BORDERLAND(IRE), 10 66,0 ž. Pavel Kašný 1 3/4   3 Kašný Pavel 78
5. ALL ABOUT COSSIO(POL), 7 j 66,5 ž. Jan Kratochvíl krk   1 Váňa st. Josef 100
Z TEREBESZ(POL), 12 67,0 ž. Lukáš Matuský     2 Bělka Martin 78
PN TORGON(POL), 6  67,0 ž. Jiří Kousek     6 Poles Pavel 110
Nestartovali: RABBIT WELL(GB)
Čas: 03:44,19, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-7-1 3/4-krk
Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Junková Jana, Chov: Junková J.
4. dostih, start 13:51
1175 Cena města Pardubic – II. kvalifikace na 126. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou - Memoriál Mjr. Miloše Svobody
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
400.000 Kč (160000 - 88000 - 56000 - 40000 - 28000)
Zápisné: 4000 + 8000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TEMPLÁŘ, 9  70,0 ž. Josef Bartoš BOJ 07:42,91 16 Novák Antonín 140
2. PUNTARENAS, 10 70,0 ž. Lukáš Matuský kr.hlava 07:42,93 2 Holčák František 130
3. TER MILL, 10 70,0 Jan Odložil krk 07:43,01 4 Novák Antonín 70
4. REAPER(GER*), 7  70,0 ž. Jaroslav Myška 7 07:44,76 1 Olehla Čestmír, MVDr. 60
5. HIPO JAPE, 10 s 70,0 ž. Jiří Kousek 9 07:46,86 3 Váňa st. Josef 140
6. AMARAGON, 11 70,0 žk. Pavel Složil ml. 1 3/4 07:47,24 14 Poles Pavel 250
7. RABBIT HAWK WING(IRE), 8  70,0 ž. Josef Váňa st. 10 07:49,63 9 Váňa st. Josef 50
8. SHERARDO, 12 j 70,0 Michal Kubík 2 1/4 07:50,15 15 Syslová Lenka 1120
9. NEBRIUS(POL), 8  70,0 Lukáš Sloup 3 3/4 07:51,08 11 Sůrová Pavlína 300
10. KLAUS(POL), 11 70,0 Thomas Garner 4 07:52,05 12 Olehla Čestmír, MVDr. 170
11. UNIVERSE OF GRACIE(GER), 11 70,0 Martin Liška 12 07:54,89 5 Horáková Lenka 50
PN GAUNER DANON(GER), 10 j 70,0 ž. Cevin Chan     10 Holčák František 250
PN JAM TAKI(POL), 8  70,0 ž. Thomas Boyer     6 Poles Pavel 120
PN SAPFÓ, 9  68,0 Petr Tůma     17 Suchánek Martin 300
ZN HEGNUS, 8  70,0 ž. Jan Kratochvíl     13 Olehla Čestmír, MVDr. 30
ZN RIBELINO(FR), 8  70,0 ž. Pavel Kašný     7 Kovář Stanislav 78
SN MLÝN, 10 70,0 Sertash Ferhanov     8 Kvapilová Lenka 770
Čas: 07:42,91, Mezičasy:
Výrok: BOJ-kr.hlava-krk-7-9-1 3/4-10-2 1/4-3 3/4-4-12
Majitel: Stáj Luka-trdelnik.com, Trenér: Novák Antonín,

Kůň č. 14 AMARAGON byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Odložil J. 1000 Kč za nevhodné a nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

5. dostih, start 14:26
1176 Cena společnosti Synthesia, a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IZYNKA, 5  61,0 am. Michal Mikšovský LEHCE 04:19,88 9 Olehla Čestmír, MVDr. 27
2. PRVNÍ LÁSKA, 8  67,5 Petr Tůma 9 04:22,01 10 Ševčík Miroslav, Ing. 40
3. VINNY RAIN, 7  64,0 Lukáš Sloup 6 04:23,44 5 Neuberg Filip 110
4. LETNÍ LÁSKA, 8  62,0 žk. Patrick Boekhout 4 04:24,35 6 Váňa st. Josef 80
5. RABBIT LIBRETTIST(GB), 8  66,5 Michal Kubík 8 04:26,15 8 Juránek Petr 60
6. SUERTE AL SALTO(IRE), 9  63,5 Sertash Ferhanov 3 1/4 04:26,91 1 Holčák Radek 60
7. YERBA MATE(ITY), 7  63,5 Ján Mach, MVDr. daleko 04:34,20 13 Kovář Stanislav 250
Z LAURIE AN, 6  65,0 Jan Odložil     12 Novák Antonín 150
Z PUDŘÍK, 8 s 67,0 Martin Liška     11 Horáková Lenka 78
Z VINNYFRED, 5 j 63,0 Jan Derych     7 Neuberg Filip 250
Z WIN FOR US, 6  64,5 Adam Čmiel     2 Havlíčková Zdena, Ing. 170
Nestartovali: ČÍRO, CHRISTERA
Čas: 04:19,88, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-9-6-4-8-3 1/4-daleko
Majitel: Hudec - Olehla, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Vrba P.,Ing.

Sankce: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č. 2 WIN FOR US (DŘ § 105)

6. dostih, start 15:01
1177 Cena Komerční banky
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4400 m, handicap, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1350 + 3150 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NICK(POL), 5  66,0 žk. Pavel Složil ml. TUHÝ BOJ 05:38,59 1 Poles Pavel 120
2. ARTISTMONTOT(FR), 6  65,0 ž. Josef Sovka kr.hlava 05:38,60 11 Žalud Radek 78
3. WAIKITA, 6  61,0 am. Michal Mikšovský 1 05:38,80 4 Olehla Čestmír, MVDr. 110
4. VAJGAROS, 5  69,0 ž. Jaroslav Brečka 1 1/4 05:39,08 9 Brečka Jaroslav 100
5. LOMBARGINI(GER*), 5  67,0 ž. Jiří Kousek hlava 05:39,12 12 Popelka Stanislav 140
6. ELDORADO(GER), 9  67,0 Jan Derych kr.hlava 05:39,14 13 Wernerová Karolína, Ing. 140
7. PYŠNÝ PÁV, 6  63,5 ž. Lukáš Matuský 11 05:41,69 6 Holčák František 140
8. MR LOUISE, 7  64,0 Barbora Málková 2 1/2 05:42,28 3 Růžičková Martina 100
9. TYMIAN, 6  65,0 Jan Odložil 12 05:45,00 8 Novák Antonín 25
10. AVEC CHARME(GER), 6  65,5 ž. Josef Bartoš 6 05:46,37 15 Baštová Pavlína, Ing. 30
11. SEGAL(POL), 5 s 62,0 Rostislav Benš 15 05:50,05 2 Wroblewski Grzegorz 78
Z MAKLER(POL), 10 66,0 Martin Liška     10 Junková Jana 160
Z MILERYT(POL), 9 j 64,0 Lukáš Sloup     5 Vašinová Petra 200
Nestartovali: BUONARROTI(GER), CANTON
Čas: 05:38,59, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-1-1 1/4-hlava-kr.hlava-11-2 1/2-12-6-15
Majitel: Nýznerov, Trenér: Poles Pavel, Chov: SK Golejewko

Kůň č. 1 NICK byl vybrán k antidopingové kontrole Sankce: ž. Sovka J. 1000 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316); ž. Brečka J. 500 Kč za křižování koně č. 13 ELDORADO koněm č. 9 VAJGAROS v cílové rovině, které nemělo vliv na výsledek dostihu (DŘ § 364 c); stáj Nýznerov 400 Kč za neodlišení barvy čapky koní č. 1 NICK a č. 2 SEGAL (DŘ §104).

7. dostih, start 15:45
1178 Cena za podpory Olympijského parku Pardubice 2016
Proutky II.kat. - 3900 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1800 + 4200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ADIUTANT(POL), 7  70,5 Thomas Garner LEHCE 04:47,17 4 Hurt Tomáš 70
2. SORGENIO, 6 s 69,5 Ján Mach, MVDr. 7 04:48,80 1 Bělka Martin 100
3. LAURIAN, 7  68,5 ž. Josef Bartoš 3 1/4 04:49,42 2 Olehla Čestmír, MVDr. 100
4. THEOPHILOS(FR), 6  68,5 ž. Josef Váňa ml. 5 04:50,52 10 Váňa st. Josef 50
5. DESSON(ITY), 7  69,0 Petr Tůma 2 3/4 04:51,16 6 Poles Pavel 120
6. RABBIT MOUNTNELSON(GB), 4 b 65,0 Michal Kubík 3 04:51,84 3 Juránek Petr 120
7. PEGAS(GB), 7  68,5 ž. Thomas Boyer 3/4 04:52,03 7 Lisek Michal 160
Z OUR DUCHESS(IRE), 5  66,5 ž. Cevin Chan     5 Holčák František 180
ZN BRISK MOOS(GB), 8  68,5 ž. Jiří Kousek     9 Popelka Stanislav 78
ZN PLAYSTARABAD, 4  63,5 ž. Lukáš Matuský     11 Holčák Radek 15
Nestartovali: PEINTRE ELUSIF(FR)
Čas: 04:47,17, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-3 1/4-5-2 3/4-3-3/4
Majitel: LorenzoWinfieldSyndicate, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: SK Moszna

Poplatek: tr. Váňa J. 200 Kč za dodatečné nahlášení beránků u koně č. 10 THEOPHILOS (DU 16/12). Kůň č. 8 PEINTRE ELUSIF nestartoval z důvodu zdravotní indispozice jezdce.

8. dostih, start 16:25
1179 Cena Dostihového spolku a.s.
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SANTO CERRO(POL), 3  64,0 Sertash Ferhanov JISTĚ 03:29,21 3 Wroblewski Grzegorz 110
2. HÁDÉS, 3  66,5 žk. Pavel Složil ml. 2 1/2 03:29,75 7 Poles Pavel 30
3. DOLDETON(SVK), 3  67,0 ž. Jiří Kousek 1 1/4 03:29,98 4 Mimra Zdeněk 78
4. CHANGING GUARD(IRE), 3  66,5 ž. Josef Váňa ml. 4 03:30,87 1 Váňa st. Josef 50
5. NORMAN(FR*), 3 j 66,0 ž. Thomas Boyer 14 03:34,02 6 Lisek Michal 100
6. FANTASY, 3 b 65,0 Michal Kubík daleko 03:40,63 5 Juránek Petr 140
7. SYKSTUS(POL), 3 j 66,0 Martin Liška daleko 03:46,21 2 Lisek Michal 150
Nestartovali: DŽIDŽALI(POL), HASAN(IRE)
Čas: 03:29,21, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 1/4-4-14-daleko-daleko
Majitel: Vocetka, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Krasne

Kůň č.8 HASAN nestartoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku Sankce: j.Složil ml. P. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).



Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2016, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑