24. 5. 2014 - I. Kvalifikace na 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou

24. 5. 2014 - I. Kvalifikace na 124. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou

13:00 - 1.dostih (040209)
Cena Dostihového spolku, a.s.

PP - cena IV.kat. - 3 - 2800 m - 50 000 Kč

1 INTIQUILLA, 3 Zdeněk Bodlák 63,0 Bio zelenina-Velehrad, Škrášková
2 VINSON HILL, 3 Jan Kratochvíl 63,5 Orling
3 LEGARTO, 3 Barbora Málková 63,5 BoKa Seniors
4 CHODÓW(POL), 3 Jakub Kocman 63,5 Vasury Kolesa
5 KOLIN(POL), 3 Rostislav Benš 64,5 DS Pegas
6 MESI, 3 ž. Marcel Novák 66,0 Sectori Ševčík-Vlachovice
7 AMANT DE BOND, 3 ž. Josef Váňa 3 68,0 Vocetka
8 TRAUTENBERG, 3 ž. Jaroslav Myška 66,0 Wrbna Racing
9 SINNDARKA(IRE), 3 ž. Josef Bartoš 2 65,0 Zeas Staré Hradiště
10 TZIGANE DU BERLAIS(FR), 3 ž. Marek Stromský 66,0 Dr.Charvát
13:35 - 2.dostih (040208)
Cena dne dopravy
PP - cena IV.kat. - 4+ - 3200 m - 50 000 Kč
1 LUITGARDA, 6 žk. Jiří Štěpánek ml. 66,0 Dvůr Záhornice-Štěpánek
2 VIVIENNE OF GRACIE(GB), 5 Miroslav Korenek 66,0 BORS Břeclav a.s.
3 PIEROT(FR*), 5 Martin Liška 67,0 DS Pegas
4 FÜRST FEIVEL(GER), 7 Jan Kratochvíl 66,0 Bejana
5 SAOLA(GER), 5 žk. Jiří Henych 64,0 H.D.Beyer - Fedorowicz
6 PUDŘÍK, 6 František Kovačík 67,0 PP Zámrsk
7 MILERYT(POL), 7 Josef Borč 66,0 Soukup + Flash
8 ZEUS, 5 Michal Kubík 66,0 Stáj Englicovi
9 RUSSELL, 5 žk. Adam Eliáš 66,0 MPL Racing
10 BURBON(POL), 6 am. Pavel Složil ml. 68,0 Stáj Nýznerov
11 ANKARA, 7 Zdeněk Bodlák 65,0 Lisy-Dvořák,s.r.o -Vašina
12 DESSON(ITY), 5 am. Jakub Spáčil 69,0 Wrbna Racing
13 RABBIT KING(GB), 7 Ivan Siegl, Ing. 66,0 Rabbit Trhový Štěpánov
14 AL BUSTAN(IRE), 4 Josef Sovka 61,5 Lokotrans
15 LADY BACH(IRE), 4 Zdeněk Řezáč 65,0 Hudec-Řezáčová
16 GREEK WEDDING(IRE), 7 Jakub Kocman 67,0 BORS Břeclav a.s.
Vyloučen-Chráněn: JOVELL(POL), REBECA, TYPHONIC, VICTORY BOND
Škrtnuti: ATACK(GER), FERACLOS(FR), KLAN(POL)

 
14:10 - 3.dostih (040206)
Cena Dostihového klubu
Stcc - cena IV.kat. - 4 - 3500 m - 50 000 Kč
1 MIRAX, 4 ž. Jaroslav Myška 67,0 Racing Photo
2 VERBAN, 4 ž. Michal Köhl 66,0 Nico
3 JAMIL, 4 ž. Marek Stromský 66,0 Stajňa Corinne ČR
4 FLICKER, 4 Josef Sovka 64,5 Quartis-Zámecký Vrch
5 MOULIN ROUGE, 4 ž. Josef Váňa 3 66,5 Stáj Luka
6 NIFTY FOX(POL), 4 ž. Josef Bartoš 2 66,0 Stáj Magog
7 OUR PRESENT, 4 ž. Marcel Novák 66,5 J+J Votava
8 VIPERA, 4 Michal Kubík 64,5 DS Malá Morávka
9 MARCUS AURELIUS(FR), 4 Lukáš Matuský 64,5 Red Rebels
10 KRÓL POPU(POL), 4 Josef Borč 63,5 Wendy
11 MOSQUITO, 4 žk. Jan Odložil 65,0 Stáj Dopa-Odložil
12 PYŠNÝ PÁV, 4 Ondřej Velek 65,5 Selský dvůr
13 BARAKIN, 4 ž. Pavel Kašný 66,0 Jezdecký oddíl Beňov
14 CÍSAŘ NERO, 4 Zdeněk Bodlák 63,5 Nero Team
15 EXOTIC VALLEY(GB), 4 Jan Kratochvíl 64,5 Lokotrans
Škrtnuti: ROMEO
 
14:45 - 4.dostih (040205)
Cena Univerzity Pardubice
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 3300 m - 50 000 Kč
1 NIKAN, 8 František Kovačík 70,5 Václav Říha
2 BUGABOO, 6 am. Jakub Spáčil 61,5 Pálenice Pavlovice
3 RYANA, 6 Martin Liška 65,0 EŽ Praha a.s.
4 LAURIAN, 5 Adam Čmiel 66,5 Antonín Šimera
5 KING OF GRACIE(GER), 8 Jakub Kocman 63,5 BORS Břeclav a.s.
6 AGDAR, 8 Jan Derych 63,5 Stáj Dolly
7 HIT, 11 Zdeněk Bodlák 63,5 Hagemann - Mocek
8 RAMPULINA, 5 Michal Kubík 66,5 Stáj Annaberg
9 WILLBILL, 8 am. Pavel Složil ml. 64,5 Lioba
10 RING OF LOVE, 5 žk. Jan Odložil 65,0 Stáj Dopa-Odložil
11 NUCALS STAR(IRE), 6 Ondřej Velek 63,0 Red Rebels
Škrtnuti: KADYNY(GB)
 
15:20 - 5.dostih (040207)
Cena podporovaná Destinační společností východní čechy
Stch - cena III.kat. - 5+ - 3900 m - 80 000 Kč
1 TIMBER(GER), 7 ž. Josef Váňa 3 69,0 Chládek&Tintěra-Váňa
2 BETPAK DALA(GB), 5 ž. Jaroslav Myška 67,5 Dr.Charvát
3 RABBIT LIBRETTIST(GB), 6 Ivan Siegl, Ing. 63,5 Rabbit Trhový Štěpánov
4 ROMANTIQUE ROUGE(FR), 5 ž. Marek Stromský 66,0 Lokotrans
5 POWER PRIZE(GER), 8 ž. Marcel Novák 69,0 Swiss Fans-Fedorowicz
6 SHERARDO, 10 Lukáš Matuský 64,0 www.fotokisza.com
7 AZKABAN(POL), 7 ž. Josef Bartoš 2 66,0 Syndikát V3J
8 ATACK(GER), 5 Ondřej Velek 63,5 Red Rebels
9 CORVINA, 6 ž. Pavel Kašný 65,5 Jezdecký oddíl Beňov
10 GULÁN, 10 Martin Liška 66,0 H&H Hrudka
11 CORBELLINO(FR), 7 ž. Jan Faltejsek 66,0 Vítek Pavel
12 POWER ZAR(GER), 5 Michal Kubík 67,5 Rennstall Darboven
13 SPIKE, 8 František Kovačík 66,0 Václav Říha
14 GEJZIR(GB), 7 ž. Thomas Boyer 67,5 DS Pegas
Škrtnuti: DANGEROUS GLEAM(GER), NIKAN
 
15:55 - 6.dostih (040203)
Cena společnosti VESNA a.s.
Stcc - handicap III.kat. - 5+ - 4200 m - 80 000 Kč
1 LIBERTIN(GB), 5 ž. Josef Bartoš 2 67,0 Luka-Vedral
2 HAWA BALI(IRE), 7 ž. Marek Stromský 70,0 Lokotrans
3 SORTINA, 7 ž. Marcel Novák 69,0 EŽ Praha a.s.
4 REAPER(GER*), 5 ž. Jaroslav Myška 71,0 Wrbna Racing
5 MARL BORA, 8 Josef Sovka 65,5 Quartis-Zámecký Vrch
6 DUMÁGO, 5 Lukáš Matuský 63,0 K-K Metal a.s.
7 MAIESTAS(IRE), 7 Jakub Kocman 65,5 Akvagast Thurn
8 KATCHABA(USA), 5 Jan Kratochvíl 64,5 Joly
9 GEMANUS, 8 ž. Thomas Boyer 69,0 Rianon-Pecháček
10 MR LOUISE, 5 ž. Pavel Kašný 65,5 Orling
11 SIXTYSEVEN, 5 ž. Josef Váňa 3 66,5 Buc-Film
Škrtnuti: MACAONE, MAUGLÍ
 
16:30 - 7.dostih (040202)
Cena vítězů Velké pardubické
Stcc - cena II.kat. - 5+ - 5100 m - 110 000 Kč
1 OHIO, 6 Josef Sovka 67,5 DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
2 JAM TAKI(POL), 6 Martin Liška 66,5 Stáj Nýznerov
3 CANTRIDARA(SLO), 8 Thomas Garner 64,0 Hradiště
4 MATT, 9 ž. Pavel Kašný 66,0 Antonín Šimera
5 FRASINI(GB), 9 ž. Marcel Novák 66,5 Stáj Lovka
6 RENARD ARGENTÉ, 8 ž. Josef Bartoš 2 70,0 Stáj Luka-Mandak
7 PARETO, 7 ž. Jaroslav Myška 69,0 Wrbna Racing
8 LOIRE, 6 Ondřej Velek 64,5 www.trdelnik.com-Luka
9 SHERON, 9 Ján Mach, MVDr. 66,0 Hospůdka Malá-Hradčany
10 STEP DANCER, 6 Jan Kratochvíl 67,0 Orling
11 MODENA, 7 ž. Marek Stromský 65,0 EŽ Praha a.s.
12 CATCH LIFE(ITY), 6 Jakub Kocman 67,0 Viktorie-UH
13 FOLIE D`OCEAN(FR), 9 ž. Thomas Boyer 66,5 Mika
14 RIBELINO(FR), 6 Jan Derych 69,0 Lokotrans
15 ORPHEE DES BLINS(FR), 12 ž. Jan Faltejsek 69,0 DS Pegas
16 HINTON(POL), 7 ž. Michal Köhl 67,0 Maxa-Nýznerov
17 LE JACKPOT(FR), 11 ž. Jaroslav Brečka 68,0 MPL Racing
18 BUDAPEST(IRE), 9 ž. Josef Váňa 3 68,0 Jasna
Škrtnuti: KARLSBAD(GER), REAPER(GER*)
 
17:05 - 8.dostih (040201)
Velká cena města Pardubic – XXII.ročník - I. kval.na VP s Českou pojišťovnou
Stcc - cena NL - 5+ - 5800 m - 300 000 Kč
1 NEBRIUS(POL), 6 Jakub Kocman 68,0 Vasury Kolesa
2 KINDLY BOY, 9 ž. Marcel Novák 68,0 Stáj Kejzlar
3 SPERANZA, 9 ž. Thomas Boyer 68,0 Rianon-Pecháček
4 GRILIAS, 10 Jan Kratochvíl 68,0 Statek Chyše-Váňa
5 CIM(POL), 10 ž. Jaroslav Myška 68,0 DC Zámrsk MUDr.Bruna V.
6 PUNTARENAS, 8 Rostislav Benš 68,0 Nicole TJ Monty DS UH
7 GAUNER DANON(GER), 8 ž. Jaroslav Brečka 68,0 Meridian
8 UNIVERSE OF GRACIE(GER), 9 ž. Jiří Kousek 68,0 BORS Břeclav a.s.
9 NIKAS, 9 ž. Marek Stromský 68,0 Castor
10 AMARAGON, 9 ž. Jan Faltejsek 68,0 Maxa-Nýznerov
11 ZARIF(IRE), 7 ž. Josef Váňa 3 68,0 Köi Dent
12 AL JAZ, 8 Josef Sovka 68,0 Quartis-Zámecký Vrch
13 KLAUS(POL), 9 ž. Josef Bartoš 2 68,0 Dr.Charvát
14 PEINTRE ABSTRAIT(IRE), 8 Lukáš Matuský 68,0 Elektromontáže Mička
15 READY FOR SMILE, 8 Michal Kubík 68,0 Estrella JF
16 BASSO(POL), 8 Ondřej Velek 68,0 Stáj Magog
17:40 - 9.dostih (040204)
Květnová steeplechase cross country
Stcc - cena IV.kat. - 5+ - 4000 m - 50 000 Kč
1 DICKINSONA, 9 žk. Jiří Štěpánek ml. 66,0 Dvůr Záhornice-Štěpánek
2 RIVER KWAI(GER), 8 Josef Vašina 72,0 Bellicosity
3 RAWENI, 6 Rostislav Benš 65,0 Dostihová stáj Zhoř
4 FLORENDO(GB), 7 Barbora Málková 64,5 Zámek Bon Repos
5 MAARJAS, 7 Jakub Kocman 65,5 Stáj Lovka
6 ACRE(GER), 5 ž. Josef Bartoš 2 65,0 Vocetka
7 RENDEZ VOUS, 5 ž. Marcel Novák 70,0 EŽ Praha a.s.
8 VAL DE GUYE(FR), 5 Jan Derych 63,0 Lokotrans
9 APARTMAN, 9 Zdeněk Bodlák 64,5 Modrá je dobrá
10 LIBERTY SON(FR), 5 Josef Sovka 66,5 Quartis-Zámecký Vrch
11 CHERWICK, 7 ž. Thomas Boyer 70,0 Dr.Charvát
12 ROSI(GER), 6 ž. Marek Stromský 69,0 Lokotrans
13 NEW TIGER(GER), 12 Martin Liška 66,0 A & L Company
14 APASIONATA, 5 Jan Kratochvíl 62,5 Stáj Lovka
15 VINNY RAIN, 5 Michal Kubík 65,5 Orling
16 ARAMIS, 5 ž. Michal Köhl 67,0 DS Malá Morávka
17 QUATIKI(FR), 6 ž. Jan Faltejsek 70,0 BORS Břeclav a.s.
18 PERFECT MATE(POL*), 8 Josef Borč 64,5 Tax-Reform
19 HOLLYBEAR, 5 ž. Jaroslav Myška 66,0 Vazi
20 GARGANTUS(GER), 7 Lukáš Matuský 67,5 Red Rebels
Chráněn: FLORENDO(GB)
Vyloučen-Chráněn: BE JAPE(POL), DIONYSIOS(GER), DON CASTRO, EMOTIONAL, KAMIENCZYK(POL), LEMUEL, LERAK, LOTA Z RUSÍNA
Škrtnuti: MILERYT(POL), TAQUARI(IRE), WAVELIGHT LASER(GER)

 
18:20 - 10.dostih (040210)
Cena mladých jezdců
B - cena IV.kat. - 4-5 - 2900 m - 30 000 Kč
1 SCOTY, 4 žk. Michal Mach 65,5 Horse Farm Kroutilík
2 ISSOMERA, 4 Jan Derych 63,0 Stáj Liboš-Derych
3 ISHAT RAY, 5 Martin Laube 64,5 Chov-koni.CZ
4 FLORENTA, 4 žk. Kateřina Hlubučková 61,0 Orling
5 ZACHARY, 5 Zdeněk Bodlák 63,5 Šomanová Lenka-Lipina
6 TYMIAN, 4 am. Jana Nováková 61,5 DS Malá Morávka
7 LIMBA, 5 žk. Radek Man 61,0 Vinklárek-Dešná
8 SANTANDER, 5 Michal Kubík 64,5 PF Ludmírov
9 SÍGR, 4 žk. Jan Odložil 64,0 FaBio Světlá Hora
10 PEGY, 4 am. Markéta Krejčí 61,0 Hvozd-Popelka-Hanák
11 LADA Z RUSÍNA, 4 František Kovačík 65,5 Václav Říha
Škrtnuti: LEAR, POLÁRNÍ NOC


Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2017, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑