14. 6. 2014 - Zlatý pohár Předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

14. 6. 2014 - Zlatý pohár Předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

PŘIHLÁŠKY
14.06.2014 - Pardubice
40301 ZLATÝ POHÁR - STEEPLECHASE
Stch NL - 5+ - 4400 m - 300 000 Kč, Přihlášeno koní: 12
ALANBROOKE(GB), 8 Köi Dent 68,0   Váňa 2 Josef
BETPAK DALA(GB), 5 Dr.Charvát 67,5   Olehla Čestmír, MVDr.
BROG DEAS(IRE), 5 Monte Negro 67,5   Holčák Radek
CORBELLINO(FR), 7 Vítek Pavel 68,0   Vítek Pavel
ČÁRIRAY, 7 Sectori Ševčík-Vlachovice 68,0   Popelka 2 Stanislav
GEJZIR(GB), 7 DS Pegas 68,0   Wroblewski Grzegorz Witold
KHALSHANI(FR), 7 Stáj Charvátová 68,0   Olehla Čestmír, MVDr.
NIKAN, 8 Václav Říha 68,0   Kovačík František
OLDFIELDROAD(IRE), 6 MPL Racing 68,0   Brečka Jaroslav
RABBIT WELL(GB), 8 Rabbit Trhový Štěpánov 68,0   Váňa 2 Josef
SHERARDO, 10 www.fotokisza.com 68,0   Syslová Lenka
TARO(POL), 7 Viktor Komárek 68,0   Váňa 2 Josef
 
40302 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ...
Stcc III.kat. - 5+ - 4200 m - 80 000 Kč, Přihlášeno koní: 16
ARABIAN GEM(IRE), 9 Spedition Zavřel 66,5   Váňa 2 Josef
BELMONT(POL), 10 Dr.Charvát 66,0   Tůma 3 Pavel
FLORENDO(GB), 7 Zámek Bon Repos 66,0   Neslerová Romana
GARGANTUS(GER), 7 Red Rebels 67,0   Holčák Radek
GOSCATER, 6 Stáj Jeso 69,0   Sedláčková Štěpánka
GREEK SUN, 11 Stáj Kejzlar 66,5   Kejzlar Přemek
HEGNUS, 6 Ševců 68,0   Olehla Čestmír, MVDr.
KIMENNE, 5 MANEKO 65,5   Mimra Zdeněk
KSIEŽNA VEGAS(POL), 9 Stáj Diament 65,5   Berthier Kateřina
LERAK, 8 Janda Bloodstock 66,0   Luka 2 Václav, Ing.
LETNÍ LÁSKA, 6 MHM 66,5   Váňa 2 Josef
MATT, 9 Antonín Šimera 66,0   Syslová Lenka
MAUGLÍ, 8 MiP Polička-Slabý 68,5   Slabý Petr, Mgr.
MR LOUISE, 5 Orling 70,0   Růžičková Martina
QUATIKI(FR), 6 BORS Břeclav a.s. 69,5   Kousek Jiří
ZULEJKA, 9 Luka-Vedral 64,0   Zobal František
Chráněn: LERAK
 
40303 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ... (hdcp)
Stcc (handicap) III.kat. - 4+ - 4000 m - 80 000 Kč, Přihlášeno koní: 17
CATCH LIFE(ITY), 6 Viktorie-UH 71,0   Kašný Pavel
GEMANUS, 8 Rianon-Pecháček 69,0   Pecháček Jaroslav
KING OF GRACIE(GER), 8 BORS Břeclav a.s. 70,0   Kousek Jiří
LORD JAGMIN, 5 Red Rebels 62,5   Holčák Radek
MACAONE, 7 Orling 61,0   Růžičková Martina
MAKLER(POL), 8 EŽ Praha a.s. 67,0   Votava Jaroslav
OVER LOOK, 4 Stáj Jeso 63,0   Sedláčková Štěpánka
POINT TIME, 5 Vasury Kolesa 61,0   Sůrová Pavlína
RABBIT LIBRETTIST(GB), 6 Rabbit Trhový Štěpánov 63,0   Juránek Petr
ROMANTIQUE ROUGE(FR), 5 Lokotrans 64,0   Popelka 2 Stanislav
SAPFÓ, 7 K-K Metal a.s. 65,5   Suchánek Martin
SIXTYSEVEN, 5 Buc-Film 68,5   Váňa 2 Josef
SONGSTER(GB), 6 Red Rebels 68,0   Holčák Radek
TAMMY`N CLASSY, 9 Lokotrans 69,0   Kovář Stanislav
TRIPOLIS, 6 DS Malá Morávka 63,0   Novák Antonín
VIVAT, 4 DC Zámrsk MUDr.Bruna V. 63,0   Blecha Jan
WILD DANGER(GER), 7 Javor 69,5   Váňa 2 Josef
 
40304 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY
Stcc IV.kat. - 5+ - 4500 m - 50 000 Kč, Přihlášeno koní: 25
ABSINT, 8 Marpet 67,0   Slavíček Josef
ANTHON, 5 DS Paragan 65,5   Ministr Antonín
APASIONATA, 5 Stáj Lovka 64,5   Vinklárek Vladimír
BARAK(FR), 7 Kentia Racing 67,0   Olehlová Monika
BUGABOO, 6 Pálenice Pavlovice 65,0   Lempochnerová Veronika
DICKINSONA, 9 Dvůr Záhornice-Štěpánek 64,0   Štěpánek Jiří
DIONYSIOS(GER), 5 Sportchov-Řezáčová 64,5   Řezáčová Jana
DON CASTRO, 5 Překližky Brandejs-Kolář 65,5   Kolář Josef
EL VIENTO(POL), 6 Vasury Kolesa 69,0   Holčák Radek
FLORENDO(GB), 7 Zámek Bon Repos 66,0   Neslerová Romana
FLORIDAS, 5 Orling 69,5   Růžičková Martina
GARGANTUS(GER), 7 Red Rebels 69,0   Holčák Radek
JESKING, 5 Jerie & syn 64,5   Sedláčková Štěpánka
LA ROCHELL, 5 KT OBAL 66,5   Hanáček Jaroslav
MAARJAS, 7 Stáj Lovka 68,0   Vinklárek Vladimír
NEW TIGER(GER), 12 A & L Company 66,0   Urbánek Luboš
PUMAG, 7 Ma+Fa Zminný 66,0   Hrudka Jaromír
RIVER KWAI(GER), 8 Bellicosity 68,0   Růžičková Martina
ROSI(GER), 6 Lokotrans 69,0   Popelka 2 Stanislav
SAN LORENZO, 7 H&H Hrudka 66,0   Hrudka 2 Jaromír
TAQUARI(IRE), 6 Statek Chyše-Váňa 66,0   Váňa 2 Josef
TARAS(POL), 5 Epicos 67,5   Kabelková Hana
VINNY RAIN, 5 Orling 68,5   Neuberg Filip
WAVELIGHT LASER(GER), 10 BORS Břeclav a.s. 66,0   Kousek Jiří
ZUGOR, 8 EŽ Praha a.s. 66,0   Horáková Lenka
Chráněn: DIONYSIOS(GER), DON CASTRO
 
40305 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY pro mladé jezdce
Stcc IV.kat. - 5+ - 3300 m - 50 000 Kč, Přihlášeno koní: 15
ABSINT, 8 Marpet 68,0   Slavíček Josef
AGDAR, 8 Stáj Dolly 67,0   Hovadová Jana
AKADA(IRE), 6 LukaHills 70,0   Zobal František
CATCH THE CASH(FR), 6 U krále Matyáše, UH 67,0   Bodlák Radim
CUDNA SPRAWA(POL), 8 Vasury Kolesa 68,0   Sůrová Pavlína
CUX, 6 TVCK Radslavice-Složil 67,0   Složil Pavel
DZAZZIL(POL), 7 Kentia Racing 63,0   Olehlová Monika
GECOSS, 11 DS Malá Morávka 69,0   Novák Antonín
HABITAT ONE, 8 DS JOKI 67,0   Ilíková Kateřina
KADYNY(GB), 5 Monte Negro 65,0   Holčák Radek
LIMBA, 5 Vinklárek-Dešná 63,0   Vinklárek Vladimír
LORD JAGMIN, 5 Red Rebels 73,0   Holčák Radek
RABBIT LIBRETTIST(GB), 6 Rabbit Trhový Štěpánov 67,0   Juránek Petr
RYANA, 6 EŽ Praha a.s. 69,0   Junková Jana
WAVELIGHT LASER(GER), 10 BORS Břeclav a.s. 67,0   Kousek Jiří
 
40306 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY ...
Stcc IV.kat. - 4+ klisny - 3300 m - 50 000 Kč, Přihlášeno koní: 19
ACRE(GER), 5 Vocetka 71,0   Bartoš Josef
AMFORA, 4 Moravol 62,5   Baštová Pavlína, Ing.
ANKARA, 7 Lisy-Dvořák,s.r.o -Vašina 68,0   Vašina Josef
ARMITAGE(GER), 4 Stáj Mikulčák 62,5   Baštová Pavlína, Ing.
BALERÍNA, 10 Sat An Kladno 68,0   Soukup Václav
CUDNA SPRAWA(POL), 8 Vasury Kolesa 72,0   Sůrová Pavlína
DAMIETTA, 5 AGA-Vlachovice 76,0   Holčák František
DELIGHT MY FIRE(FR), 4 U krále Matyáše, UH 62,5   Bodlák Radim
DZAZZIL(POL), 7 Kentia Racing 68,0   Olehlová Monika
EMOTIONAL, 6 TIPPLER Group s.r.o. 68,0   Havlíčková Zdena, Ing.
KIMENNE, 5 MANEKO 73,0   Mimra Zdeněk
LIMBA, 5 Vinklárek-Dešná 68,0   Vinklárek Vladimír
LISA MONA, 5 Sorbon Malá Bystřice 68,0   Baluchová Lucie, Bc.
LOTA Z RUSÍNA, 5 Václav Říha 65,0   Kovačík František
MEDIA, 6 Falun 68,0   Junková Jana
NICANORA, 4 Martin Horák 62,5   Váňa 2 Josef
NINA VARADARI, 7 DSS Marianov 68,0   Ministr Antonín
SIRAN, 7 DiJana Dobšice 69,0   Barbořík Jiří
ULTIMA(POL), 4 Stáj K4 62,5   Zobal František
Chráněn: EMOTIONAL, LOTA Z RUSÍNA
 
40307 STEEPLECHASE … pro mladé jezdce
Stch IV.kat. - 5+ - 3900 m - 50 000 Kč, Přihlášeno koní: 9
CARINKA, 6 Sorbon Malá Bystřice 64,0   Hrbáček Vít, MVDr.
CENTURIA(POL), 7 PF Ludmírov 65,0   Sergeant Filip
HAZARD, 8 Stáj Hanka Kyselovice - Vinklárek 66,0   Vinklárek Antonín
LAURIAN, 5 Antonín Šimera 68,5   Syslová Lenka
PIEROT(FR*), 5 DS Pegas 70,5   Wroblewski Grzegorz Witold
REMINO(GER), 5 Stáj Luka-Mandak 65,5   Zobal František
RUSSELL, 5 MPL Racing 66,5   Brečka Jaroslav
VRANKA, 5 Falun 64,5   Horová Oliva, Ing.
WICHER(POL), 8 Majo Slavíček 66,0   Slavíček Josef
 
40308 STEEPLECHASE ...
Stch IV.kat. - 4 - 3400 m - 50 000 Kč, Přihlášeno koní: 10
AL BUSTAN(IRE), 4 Lokotrans 64,0   Popelka 2 Stanislav
ALL SCATER, 4 Stáj Soňa-Valášek 64,0   Valášek Josef
AMFORA, 4 Moravol 62,0   Baštová Pavlína, Ing.
BARATEUS(IRE), 4 Stanislav Chudáček 65,0   Vocásková Helena
EXOTIC VALLEY(GB), 4 Lokotrans 67,0   Váňa 2 Josef
CHARMER(POL), 4 Quartis-Zámecký Vrch 64,0   Blecha Jan
LADY BACH(IRE), 4 Hudec-Řezáčová 63,0   Řezáčová Jana
LORAX, 4 Stáj Jeso 65,0   Sedláčková Štěpánka
MARUN(GER), 4 CK Martin Tour 64,0   Chaloupka Václav, Ing.
PYŠNÝ PÁV, 4 Selský dvůr 67,0   Holčák František
Chráněn: AL BUSTAN(IRE)
 
40309 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY ...
PP IV.kat. - 3 - 2800 m - 50 000 Kč, Přihlášeno koní: 7
CESMINA(FR*), 3 DS Pegas 64,0   Wroblewski Grzegorz Witold
CHODÓW(POL), 3 Vasury Kolesa 66,0   Sůrová Pavlína
NOS GALAN(IRE), 3 Vocetka 66,0   Váňa 2 Josef
RAINBOW RAKTI(IRE), 3 Zeas Staré Hradiště 66,0   Vocásková Helena
TRAUTENBERG, 3 Wrbna Racing 66,0   Olehla Čestmír, MVDr.
VALENCIA SKY, 3 Orling 64,0   Růžičková Martina
VINSON HILL, 3 Orling 67,0   Váňa 2 Josef
 
40310 0
B IV.kat. - 3 - 2900 m - 30 000 Kč, Přihlášeno koní: 14
ČETAŘ, 3 EŽ Praha a.s. 66,0   Votava Jaroslav
DASHENKA, 3 Latina 64,5   Vítek Pavel
DRAN(POL), 3 DC Zámrsk MUDr.Bruna V. 66,0   Blecha Jan
INJESTAS, 3 DiJana Dobšice 66,0   Barbořík Jiří
INTIQUILLA, 3 Bio zelenina-Velehrad, Škrášková 64,5   Škrášková Alena
LIBERKA, 3 DS JOKI 64,5   Ilíková Kateřina
NICK(POL), 3 Stáj Nýznerov 66,0   Složil Pavel
OLMAIUS, 3 EŽ Praha a.s. 66,0   Zobal František
PURGETTA, 3 Vasury Kolesa 64,5   Sůrová Pavlína
SEGAL(POL), 3 Stáj Nýznerov 66,0   Popelka 2 Stanislav
SEGONA, 3 Agrolipt SK 64,5   Hanáček Jaroslav
TZIGANE DU BERLAIS(FR), 3 Dr.Charvát 66,0   Tůma 3 Pavel
VERRACIOUS, 3 Orling 64,5   Růžičková Martina
VIKÁRKA, 3 DS RE&LA Frančák 64,5   Kovačík František
 


Česká pojišťovna AGROFERT Pardubický kraj Pardubice Česká republika

Novinky e-mailem

Přejete si dostávat novinky do Vaší e-mailové schránky? Vyplňte následující formulář.

Novinky e-mailem

Agrofert park

  • +420 466 797 111
  • Mapa a kontakty

© 2016, Dostihový spolek, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑